KONST / Litografier / Färglitografi 12599083
nr 1259 9083
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Körsbär. Signerad, numrerad 84/290. Motivet: 39x28 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 juni 2019
kl 18:06:09
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr